حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با حضور در حسینیه امام خمینی جهت انجام فرآیند رای‌گیری در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در ابتدایی ترین ساعت شروع رای‌گیری شرکت کردند.

اهمیت مرحله‌ی دوم انتخابات کمتر از مرحله‌ی اول نیست

رهبر انقلاب پس از شرکت در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی فرمودند: انتخابات فی نفسه یک کار اساسی و مهمی برای کشور و برای مردم است. انتخابات نشانه‌ی حضور مردم است، نشانه‌ی اراده و تصمیم گیری مردم است؛ بنابراین وظیفه‌ی ملّی هر انسانی که مایل است کشور پیشرفت داشته باشد، کار بکند و به مقاصد بزرگ نزدیک بشود، این است که در انتخابات شرکت کنند. مرحله‌ی اول و دوم انتخابات هیچ فرقی با هم ندارد. همان اهمیتی که مرحله‌ی اول دارد مرحله‌ی دوم هم دارد.

ایشان گفتند: شما در مرحله‌ی اول، تعدادی را انتخاب کردید و فرستادید به مجلس؛ لکن ظرفیت همچنان تمام نشده است. در مرحله‌ی دوم، ظرفیت را تکمیل میکنید. اگر چنانچه ما آنجا شرکت کردیم -فرض کنید در تهران- تعدادی را انتخاب کردیم و بقیه ماندند و شرکت نکردیم، درواقع کار را کأنه نیمه تمام رها کردیم؛ بنابراین اهمیت مرحله‌ی دوم کمتر از مرحله‌ی اول نیست.

کلیک کنید خواندنی است:   تغییر ساعات کاری ادارات غلط است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: ان‌شاءالله که مردم عزیزمان همه شرکت کنند و رأی بدهند و مجلس را تکمیل کنند. هر چه رأی بیشتر باشد مجلس قوی‌تر است. هر چه مجلس قوی‌تر باشد امکان کار در کشور بیشتر است.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *