معرفی جدیدترین محصولات برند هامعرفی جدیدترین محصولات دوونقد و بررسی لوازم خانگی برقینقد و بررسی لوازم خانه و آشپزخانه

مایکروویو سخنگو مدل DEM-341C0K-PW دوو

در این مقاله از سری مقالات معرفی لوازم خانه و آشپزخانه زن خوب تصمیم داریم شما عزیزان را با مایکروویو سخنگو سفید ۳۴ لیتر مدل DEM-341C0K-PW کمپانی دوو آشنا کنیم .

مایکروویو سخنگو مدل DEM-341C0K-PW دوو
مایکروویو سخنگو مدل DEM-341C0K-PW دوو

توضیحات کلی در مورد مایکروویو دوو مدل DEM-341C0K :

مایکروویو دوو مدل DEM-341C0K از دستگاه‌های کارآمد این شرکت است که وارد بازار شده و در اختیار کاربران قرارگرفته است. این اجاق مایکروویو از ظرفیت بالایی برخوردار است و می‌تواند حجم زیادی غذا را در خود قرار دهد و آماده مصرف نماید.

قابلیت مایکروویو برای پخت با امواج می‌باشد که در زمان کم گرمای زیادی ایجاد می‌کند و غذا آماده می‌شود. قابلیت گریل کردن نیز در مدل DEM-341C0K در نظر گرفته‌شده است تا با حرارت گریل امکان کبابی کردن نیز وجود داشته باشد.

انتخاب گزینه‌های کانوکشن برای پخت با هوای داغ است که مزه غذا را حفظ کرده و نیاز به روغن را کم می‌کند. پخت ترکیبی نیز قابل انتخاب می‌باشد. جوجه‌گردان در این مدل برای تهیه جوجه و مرغ وجود دارد. اعداد و ارقام و ساعت در پنل نمایشی در بالا و وسط دستگاه  کنار بالای دکمه‌ها نمایش داده می‌شود.

دکمه‌ها و ولوم های تنظیم دستگاه در قسمت بالایی قرارگرفته و در به سمت پایین باز می‌شود. برنامه‌های پخت متعددی برای تهیه غذا یا دسر بسته به ذائقه ایرانیان در این مدل تعریف‌شده است. این دستگاه عرضه‌شده توسط شرکت دوو می‌باشد.

این شرکت لوازم‌خانگی متعدد و متنوعی در بازار جهانی عرضه کرده است که از کیفیت و قابلیت بالایی برخوردار می باشند.

ویژگی های مایکروویو دوو مدل DEM-341C0K

ویژگی اول  –  جوجه گردان ۶ سیخ

جوجه گردان مستقر در مایکروویو های سخنگو دارای ۳ سیخ در سمت راست و ۳ سیخ در سمت چپ (جمعا ۶ سیخ) است که به طور کامل جوجه یا مرغ را در بر می‌گیرد و با پخت اتومات ذائقه پسند ایرانی می توان یک مرغ کامل را به راحتی درگیر و طبخ کرد.
به طور معمول کار این جوجه گردان بعد از ۴۰ دقیقه به اتمام می رسد.

مایکروویو سخنگو مدل DEM-341C0K-PW دوو
مایکروویو سخنگو مدل DEM-341C0K-PW دوو

ویژگی دوم – پخت با بخار

در این مایکروویو با طراحی زیبا و بهره گیری از فناوری بخار پز، ویتامین ها و تازگی مواد غذایی حفظ می شود.
ظرف مخصوص + سینی بخار پز + درب بخارپز: با مجموع این ترکیب آب در ظرف مخصوص بخار پز به جوش آمده و به این ترتیب به آسانی غذا با بخار پخته می‌شود.حال با ویژگی پخت با بخار به غذایی مقوی، کم کالری و سرشار از ویتامین همراه با طعمی دلپذیر دست یابید.

پخت با بخار
پخت با بخار

ویژگی سوم – تخمیر

ویژگی دیگر مایکروویو سخنگو و نیز مایکروویو سری Uقابلیت تخمیرسازی سریع (به جای تخمیر در ساعت های طولانی با روش‌های سنتی) در دمای۴۰ درجه سانتی‌گراد است. به عبارت دیگر تبدیل‌ساز سریع ماده غذایی مورد نیاز تخمیر، مانند تهیه سریع ماست یا تهیه سریع خمیر مورد نیاز و آماده پخت با این دوسری مایکروویو امکان پذیر است.

تخمیر
تخمیر

ویژگی چهارم – سیستم تابش اشعه دوگانه با آینه مقعر

دو درگاه جداگانه با فرکانس بالا (بجای استفاده از یک درگاه در مایکروویو های مشابه) برای اطمینان از پراکندگی امواج به همراه آیینه های مقعر که علاوه بر افزایش تمرکز تابش امواج الکترومگنتیک بر روی غذا آنها را از ۲ برابر تابش به ۴ برابر تابش افزایش می دهد.

سیستم تابش اشعه دوگانه با آینه مقعر
سیستم تابش اشعه دوگانه با آینه مقعر

ویژگی پنجم – یخزدایی بر حسب وزن و زمان

یخ زدایی با مایکروویو یکی از راحت ترین و سریع ترین روش هاست. در زندگی امروزی که معمولاً خانم ها نیز شاغل می باشند و فرصت لازم برای آشپزی ندارند استفاده از مایکروویو می تواند برای آن ها بسیار مفید باشد.
بنابر نیازمندی و راحتی یخزدایی گوشت، مرغ و هر آنچه که نیازمند یخزدایی بر اساس دو ویژگی وزن یا زمان مورد نیاز را انتخاب کرده و یخزدایی می کنیم.

یخزدایی بر حسب وزن و زمان
یخزدایی بر حسب وزن و زمان

ویژگی ششم – بو زدایی

در مایکروویو سخنگو بوی غذا و محیط داخلی محفظه مایکروویو بطور کامل گرفته می شود در این روش برای از بین بردن بوهای نامطبوع از مایکروویو، می توانید از عملکرد بوزدایی استفاده کنید.
کافی است یکبار کلید بوزدایی را در این مایکروویو فشار دهید و پس از رویت نشانگر بو زدایی عملیات بو زدایی در زمان کمتر از ۵ دقیقه انجام می پذیرد. در این روش نسبت به روش های سنتی بوی کمتری در آشپزخانه پخش می گردد.

بو زدایی
بو زدایی

ویژگی هفتم   – برشته کن

این یک شیوه طبخ سنتی با استفاده از گرمای هیتر گریل در قسمت بالا، پایین و پشت است که سطح غذا را قهوه‌ای و برشته می‌کند. دمای درون به گونه ای تنظیم شده که برای طبخ گریلی بسیار مناسب است.

گریل (برشته کن)
گریل (برشته کن)

ویژگی هشتم – کانوکشن (هوای گرم)

فن کانوکشن داخل مایکروویو آون، موجب چرخش و یکسان‌سازی هوای داغ داخل محیط می‌شود. در نتیجه غذا به‌صورت کاملاً یکنواخت طبخ می‌شود و در عین حال در زمان و مصرف انرژی نیز صرفه جویی خواهد شد. سیستم کانوکشن به صورت انتقال گرما انجام می‌پذیرد؛ دلیل این انتقال گرما حرکت حجمی مولکول‌ها به درون سیالاتی همچون گازها و مایعات است که مانند سنگ گداخته شده است. سیستم کانوکشن از طریق انتقال حرارت توسط جریان‌های افقی هوا، پخش هوا یا هر دو اتفاق می‌افتد.

کانوکشن (هوای گرم)
کانوکشن (هوای گرم)

ویژگی نهم – راهنمای سخنگو

با استفاده از این ویژگی، تمامی برنامه‌ها و عملکردهای دستگاه به فارسی راهنمایی شده و دستورات و اقداماتی که در حین پخت باید انجام شود، به صورت کاملا فارسی به کاربر اعلام می‌شود. فقط کافی است به راهنمایی‌های مایکروویو سخنگو که برای سهولت و راهنمایی کاربران در عملکردهای مختلف است، در هر مرحله عمل کنید و به راحتی از یک راهنمای خانگی بهره برداری کنید.

راهنمای سخنگو
راهنمای سخنگو

ویژگی دهم – پخت نوری

با استفاده از این ویژگی، پخت خود را با لامپ هالوژن مستقر در داخل مایکروویو انجام دهید؛ این ویژگی پخت با لامپ هالوژن همراه با کانوکشن (باد گرم) نصب شده در قسمت پشت دستگاه عمل می‌کند و باعث می‌شود گرمای لازم و یکنواخت در سرتاسر محیط (ماده غذایی) منتشر و غذای شما بسیار مناسب برشته شود.

پخت نوری
پخت نوری

 

مشخصات فنی مایکروویو دوو مدل DEM-341C0K

مشخصات کلی

 • پهنا : ۵۲۴ میلی‌ متر
 • عمق : ۴۷۷ میلی‌ متر
 • ارتفاع : ۳۷۵ میلی‌ متر
 • وزن : ۳۰ کیلوگرم

مشخصات فنی

 • ظرفیت : ۳۴ لیتر
 • برنامه پخت : دارد
 • توضیحات برنامه پخت : ۱۶
 • قابلیت مایکروویو : دارد
 • گریل : دارد
 • کانوکشن : دارد
 • پخت ترکیبی : دارد
 • یخ زدایی : دارد
 • جوجه گردان : دارد

سایر مشخصات

 • صفحه نمایش : دارد
 • توضیحات صفحه نمایش : دیجیتال
 • قفل کودک : بله
 • قابلیت تنظیم زمان : بله

اقلام همراه

– دستکش آون
– سینی فلزی
– سینی گریل
– قفسه گریل
– درب مخصوص بخارپز
– دفترچه راهنما
منبع
دوو
برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

بستن