به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، سید عباس جوهری صبح جمعه در حاشیه ستاد انتخابات استان تهران اظهار کرد: فرآیند انتخابات دور دوم در استان تهران در دو حوزه انتخابیه تهران و ورامین با سه هزار و ۹۵۶ شعبه اخذ رأی انجام می‌شود.

وی گفت: در حوزه انتخابیه تهران، شمیرانات، اسلامشهر، ری و پردیس سه هزار و ۶۴۹ شعبه اخذ رأی فعال است، که به طور تمام الکترونیک و مکانیزه فرآیند رأی گیری را انجام می‌دهند و ۳۰۷ شعبه نیز در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک فعال است.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران اضافه کرد: با کمترین مشکل در حال اخذ رأی استان تهران هستیم و امیدواریم طی ۱۰ ساعت از هشت صبح تا ساعت ۱۸ مردم اقدام به ثبت رأی خود کنند، البته ساعت اخذ رأی با نظر وزیر کشور ممکن است، تمدید شود.

کلیک کنید خواندنی است:   ربایش دختر نوجوان و درخواست ۱۰۰ میلیارد ریال در جنوب تهران

جوهری عنوان کرد: با توجه به میزان آرا در دور اول انتخابات در هر شعبه تعداد صندوق رأی را تعیین کردیم، به عنوان مثال اگر در دور اول در شعبه‌ای زیر ۲۰۰ رأی اخذ شده بود، سه صندوق تمام الکترونیک در شعبه مستقر کردیم، در برخی شعب چهار صندوق، برخی پنج و یا شش صندوق فعال است، که جمعاً ۱۶ هزار و ۳۵۴ صندوق اخذ رأی تمام مکانیزه در این دور در استان تهران فرآیند اخذ رأی انجام می‌شود.

وی از مردم خواست، در ساعات اولیه در شعب اخذ رأی حاضر شده و اقدام به ثبت رأی خود کنند و افزود: با پنج مدرک هویتی می‌توان رأی داد، اما از مردم خواهش می‌کنم، حتی الامکان با کارت ملی هوشمند برای ثبت رأی خود اقدام کنند.

جوهری با بیان این که تغییر برخی از صندوق‌ها طبق نظر هیأت اجرایی در دستور کار بوده است، گفت: شاید شعبه‌ای در دور اول فعال بوده که در دور دوم جابجا شده باشد و مردم می‌توانند، مشخصات شعب اخذ رأی را در سایت entekhabiran.moi.ir مشاهده کنند و شعبه اخذ رأی نزدیک منزل خود را انتخاب کنند.

کلیک کنید خواندنی است:   شناسایی ۱۶۲ کارواش آلاینده در تهرانSource link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *