در روز پایانی بیست و ششمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی آسیا در شهر دانانگ کشور ویتنام  سه نماینده کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند.

در وزن ۶۷ – کیلوگرم یلدا ولی‌نژاد آخرین نماینده تکواندو بانوان ایران در گام نخست در ۲ راند متوالی و با نتایج ۱۲ بر یک و ۱۳ بر یک مغلوب مین جو کواک از کره‌جنوبی شد و از دور مسابقات کنار رفت.

با حذف ولی‌نژاد پرونده نمایندگان بانوان با کسب یک مدال نقره ملیکا میرحسینی و برنز سعیده نصیری و نتایج ضعیف بسته شد. این در حالی است که تیم ملی تکواندو بانوان کشورمان در دوره گذشته با کسب ۳ مدال طلا، دو نقره و یک برنز برای نخستین بار قهرمان آسیا شده بود.

 علی خوش‌رو در وزن ۸۰ – کیلوگرم در نخستین مبارزه خود در ۲ راند متوالی و با نتایج ۵ بر ۱۱ و ۱۱ بر ۵ هوانگ از چین تایپه را شکست داد. او در ادامه به مصاف سالائف از ازبکستان رفت و در این مبارزه نیز در ۲ راند متوالی و با نتایج مشابه ۶ بر ۵ از سد حریف خود گذشت و ضمن صعود به مرحله نیمه‌نهایی مدال برنز خود را قطعی کرد.

کلیک کنید خواندنی است:   دروازه‌بان استقلال محروم شد؟

آرین سلیمی در وزن ۸۷+ کیلوگرم در نخستین مبارزه خود در ۲ راند متوالی و با نتایج ۱۷ بر ۵ و ۸ بر ۵ از سد تکواندوکار کره‌جنوبی گذشت و با صعود به دیدار نیمه‌نهایی مدال برنز خود را قطعی کرد.

خبرنگار: سجاد هدایت پورSource link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *