رقابت دوومیدانی لیگ الماس به میزبانی قطر در حال برگزاری است و نماینده ایران در بخش غیر اصلی آن (بخش غرب آسیا) به رقابت با حریفان خود پرداخت و قهرمان شد.

سبحان احمدی در جریان رقابت دوی ۸۰۰متر با ثبت زمان ۱:۴۸.۹۲ دقیقه زودتر از سایر رقبا از خط پایان عبور کرد و به مدال طلا دست پیدا کرد.

گفتنی است در این رقابت نماینده کشور قطر با ثبت زمان ۱:۴۹.۴۸ دقیقه نایب قهرمان شد و دونده کشور عراق نیز با حد نصاب ۱:۵۰.۱۷ دقیقه در جایگاه سوم قرار گرفت.  

ایران در بخش اصلی این مسابقات یک نماینده داشت؛ فرزانه فصیحی به عنوان اولین زن ایرانی در دوی ۱۰۰ متر این رقابت‌ها شرکت کرد و در دور مقدماتی بین ۸ دونده با ثبت زمان ۱۱.۷۱ ثانیه هشتم شد و به کار خود پایان داد.  

کلیک کنید خواندنی است:   بارسلونا ۱ (۴) - (۶) ۴ پاری‌ سن‌ ژرمن/ انریکه از خاطرات کاتالان‌ها علیه آنها استفاده کرد + فیلم

گفتنی است در این رقابت نماینده کشور انگلستان با ثبت زمان ۱۰.۹۸ ثانیه قهرمان شد و ۲ دونده از کشور آمریکا نیز به ترتیب با ثبت حد نصاب‌های ۱۰.۹۹ ثانیه و ۱۱.۲ ثانیه در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.  

همچنین مهدی پیرجهان در حالی که سه دونده در دوی ۴۰۰ متر مانع شرکت کرده بودند با ثبت زمان ۵۰.۶۰ ثانیه عنوان نایب قهرمانی را به دست آورد.

لازم به ذکر است، در این رقابت نماینده کشور لبنان با ثبت زمان ۴۹.۸۴ ثانیه قهرمان شد و دونده کشور عراق نیز با ثبت حد نصاب‌های ۵۱.۶۹ ثانیه پس از پیرجهان در جایگاه سوم قرار گرفت.  Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *