صفحه اینستاگرام اینترنشنال و منوتو به دیدار اخیر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب با تیم ملی فوتسال پرداخته و ادعا کرده‌اند که عکس یادگاری این دیدار، دست کاری شده است!

درواقع این دو شبکه حرفشان این است که تیرگی در کنار صورت رهبر انقلاب -در این عکس- به این دلیل است که این عکس مربوط به این دیدار نیست و با دست کاری، عکس رهبر را میان بازیکنان تیم فوتسال قرار داده‌اند و این تصویر واقعی نیست!

 

ادعای دید اینترنشنال

ادعای من و تو درباره دیدار رهبری با فوتسالیست ها

نکته جالب این است که اگر فیلم منتشر شده از این دیدار را ببینیم، متوجه می‌شویم که یک نفر پشت سر آیت‌الله خامنه‌ای و وحید شمسایی ایستاده است و بخشی از سر و صورت و شانه‌اش، داخل تصویر است که حتی اگر همان عکس را هم بزرگ کنیم، می‌توان این موضوع را تشخیص داد.

کلیک کنید خواندنی است:   سرنوشت جامعه موزائیکی اسرائیل چه می‌شود؟

 

تصویر رهبر انقلاب در کنار تیم فوتسال
تصویر فرد پشت رهبر انقلاب

اما بد نیست به بهانه همین عکس یادگاری رهبر انقلاب با تیم ملی فوتسال، این عکس منتشر شده توسط اینترنشنال را یادآوری کنیم که با ویرایش عکس، اسلحه این عضو پ‌ک‌ک را از داخل تصویر محو کرده بود که مبادا مخاطب چهرهٔ واقعی زن‌زندگی‌آزادی مطلوبِ اینترنشنال را ببیند! کاری بسیار غیر حرفه‌ای که اینترنشنال و منوتو هر چندوقت یکبار سطح و اندازهٔ خود را با آن نشان می‌دهند.

فتوشاپ اینترنشنال

 

منبع: فارسSource link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *