سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در سراسر کشور حاکی از آن است که در حال حاضر شاهد ترافیکی روان در اکثر جاده‌های کشور هستیم و تنها در چهار محور آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک، آزادراه کرج-قزوین محدوده‌های مهرویلا و کمال شهر، آزادراه ساوه-تهران محدوده احمد آباد مستوفی و برخی از مقاطع محور شهریار-تهران ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

وی درباره آخرین وضعیت جوی جاده‌های کشور نیز گفت: گزارش‌ها حاکی از مه‌گرفتی در ارتفاعات محور‌های هراز و چالوس است، در همین راستا نیز لازم است که رانندگان ضمن اینکه با دقت بیشتر و سرعت مطمئنه رانندگی می‌کنند، چراغ‌های مه شکن خودروی خود را نیز روشن کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا همچنین از بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، سمنان، خراسان شمالی و خراسان رضوی خبر داد و اظهارکرد:‌ توصیه همیشگی پلیس در شرایط بارندگی، رانندگی با سرعت مطمئنه و رعایت فاصله طولی مناسب با خودروی مقابل است.

کلیک کنید خواندنی است:   جزئیات خدمات رسانی شرکت واحد در جشن بزرگ امام رضایی‌ها

وی با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ و ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که پیش از آغاز سفر حتما با این شماره‌ها تماس گرفته و ضمن اطلاع از وضعیت جوی، ترافیکی و انسداد محورها، مناسب‌ترین زمان و مسیر را برای سفر خود انتخاب کنند.

منبع: ایسناSource link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *