در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

مهدیه زکی زاده کارشناس بخش انتشارات و ادبیات روایت فتح بیان کرد: انتشارات روایت فتح ۳۰۰ عنوان کتاب دارد که تقریبا با ۲۵۰ عنوان کتاب خود در سی و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران شرکت کرده است‌. 

وی ادامه داد: امسال در نمایشگاه کتاب تقریبا ۱۴ کتاب جدید داریم که در نمایشگاه پیشین حضور نداشته اند و الحمدالله به این نمایشگاه رسیده‌اند و پنج کتاب روایت فتح همزمان با آغاز سی و پنجمین دوره از نمایشگاه کتاب تهران به چاپ‌رسیده است. 

وی باتوجه به استقبال مخاطبان کتاب دوست از آثار روایت فتح تصریح کرد: خداراشکر روایت فتح مخاطبان خود را دارد و یک طیف خاصی  به خصوص خانم‌ها علاقه‌مند به کتاب‌های روایت فتح هستند. اما با توجه به اینکه کمی شیوه کارمان تغییراتی داشته است الحمدالله مخاطبانمان رو به افزایش و تغییر هستند.

کلیک کنید خواندنی است:   نقش‌آفرینی تحسین‌برانگیز صداوسیما در انعکاس اقدام حماسی «وعده صادق»

وی افزود: خداراشکر دهه هشتادی‌ها‌ مشتاق آثار روایت فتح هستند و آن چیزی که ما متوجه شده‌ایم طراحی جلد آثار است که بیشتر این نسل را به سوی کتاب‌ها می‌کشاند.

وی بیان کرد: تا به این لحظه کتاب‌های اسم تو مصطفی است، محمد مسیح کردستان و قصه‌دلبری پرفروش‌ترین‌های روایت فتح بوده اند.

وی گفت: باوجود اینکه نمايشگاه مجازیمان برقرار است و همه کتاب‌هایمان در نمایشگاه مجازی حضور دارند می‌دانم حضور در غرفه‌ای که با حل و هوای شهید آوینی عجین شده است بسیار دلپذیر است و امیدوارم کسانی که مشتاق هستند بتوانند با حضور در نمایشگاه حاضر شوند.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *