جبهه پایداری انقلاب اسلامی برای دعوت به مشارکت در دور دوم انتخابات مجلس بیانیه‌ای صادر کرد.

 متن این بیانیه به شرح زیر است:

«حماسه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ ملت ایران برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات انقلاب اسلامی رقم زد. حرکت جهادی امت ولایت‌مدار کشور عزیزمان، یک سال پس از جنگ ترکیبی همه‌جانبه دشمنان خارجی و وابستگان داخلی‌شان، از سویی مهر تأییدی بر عزم راسخ مردم حماسه‌ساز ایران برای حرکت به سوی قله بود و از سوی دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و دشمنان این آب و خاک بود.

پس از عملیات غرورآفرین و شگفت‌انگیز وعده صادق رزمندگان و پاسداران اسلام علیه دشمن اشغالگر صهیونیستی که سبب فروپاشی هیمنه پوشالی رژیم غاصب اسرائیل و مستکبران حامی آنان شد، حال حضور گسترده مردم ایران در انتخابات است که پشتوانه‌ای قوی برای دلاورمردان مقاومت اسلامی در نبرد با استکبار جهانی ایجاد خواهد کرد.

کلیک کنید خواندنی است:   انتقامی که حتمی است/ کابوس رژیم صهیونیستی از پاسخ ایران

جبهه پایداری انقلاب اسلامی صمیمانه از تمام واجدان شرایط شرکت در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی تقاضا دارد با خلق حماسه‌ای دیگر و با انتخاب نیرو‌های اصلح، انقلابی و بدون داشتن شائبه‌ای، مسیر رشد و پیشرفت کشور را هموارتر سازند.

همچنین از تمامی منتخبان ملت در مجلس شورای اسلامی انتظار می‌رود با عقلانیت انقلابی و بهره‌گیری از هدایت‌های ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و سرمایه‌های اجتماعی انقلاب اسلامی، گامی دیگر به سوی ایجاد تمدن نوین اسلامی بردارند.»Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *