اسماعیل حلالی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان  درباره وضعیت سرخپوشان در آستانه بازی با تیم هوادار اظهار کرد: تیم پرسپولیس بازی قبلی خود را برده است و وضعیت خوبی  دارد. همچنین سرخپوشان  بازی قابل قبولی برابر نساجی انجام دادند و کیفیت خوبی داشتند به خاطر همین شرایط روحی و روانی تیم خوب است. امیدوارم بازی به بازی جلوتر برویم و برای بازی بعدی برنامه داشته باشیم و ان شا الله در نهایت بتوانیم به هدف خود برسیم.

شرایط هوادار نسبت به نیم فصل اول بهتر شده است 

حلالی درباره وضعیت تیم هوادار بیان کرد:  شرایط تیم هوادار نسبت به نیم فصل اول بهتر شده است. نکته مثبت این است که این تیم زمانی که گل می‌خورد بازی خودش را انجام می‌دهد به خاطر همین به نظرم بازی خوبی می‌شود.

زیبایی فوتبال به تماشاگرش است 

او درباره برگزاری بازی پرسپولیس و هوادار در ورزشگاه پاس قوامین است، گفت: فوتبال بدون تماشاگر اصلا زیبا و جالب نیست. تیم‌ها باید استادیومی داشته باشند که بتوانند امنیتش را برقرار کنند که تماشاگران بتوانند به ورزشگاه بروند. برخی از تیم‌ها که هوادار ندارند گناه تیم‌های پرطرفدار چه چیزی هست. زیبایی فوتبال به تماشاگرش هست.

کلیک کنید خواندنی است:   اخراج اوسمار اشتباه بود/ جای بیرانوند همیشه خالی است

حلالی درباره  برگ برنده بازی  پرسپولیس و هوادار گفت: بازیکنان ما اگر شرایط خوب و تمرکز داشته باشند در آن صورت می‌توانند برگ برنده پرسپولیس باشند.

بازیکنان یک مقدار خویشتن دار باشند 

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه امید عالیشاه و سروش رفیعی در  ۲ بازی متوالی کارت قرمز گرفتند و اخراج شدند و این نگرانی ایجاد نمی‌کند، بیان کرد: یک مقدار بازیکنان ما خویشتن داری کنند و گذشت داشته باشند و  در زمان‌هایی که بازیکنان حریف حرف‌هایی می‌زنند فشار و ضربان قلب بالا می‌رود و در آن شرایط بازیکن تصمیم خوبی نمی‌گیرد، اما باید بازیکن خویشتن دار باشد. به هر حال بازیکنان باید بدانند که نباید به راحتی کارت بگیرند و تیمشان را ۱۰ نفره نکنند. همچنین یک مقدار مربیان تیم هم باید با بازیکنان صحبت کنند. بازی با نساجی به خیر گذشت، اما شاید بازی بعدی آسیب ببینیم.

ارونوف بازی به بازی پیشرفت کرده است 

حلالی درباره اینکه ارونوف در بازی با نساجی ۲ گل زد و بازیکنان خارجی پرسپولیس را چطور دیده است، گفت: ارونوف عملکرد خوبی داشته و بازی به بازی هم پیشرفت خوبی کرده و موثر بازی می‌کند. به طور کلی بازیکنان گرفته شده تاثیرگذار بودند.

کلیک کنید خواندنی است:   حمایت تمام قد بازیکن پرتغالی تراکتور از شجاع خلیل زاده + عکس

در ابتدا باید تکلیف رضا درویش را مشخص کنند 

او درباره تمدید قرارداد با برخی از بازیکنان پرسپولیس بیان کرد: مجموعه مدیریت باشگاه پرسپولیس دارند خوب کار می‌کنند و باشگاه واگذار شده است و تصمیم گیرندگان را نمی‌شناسم. به طور کلی باید در ابتدا تکلیف رضا درویش مدیرعامل باشگاه را باید مشخص کنند. او در این ۲، ۳ سال عملکرد فوق العاده‌ای داشته و تمام بدهی‌های باشگاه را داده  و شرایط خوبی برای باشگاه ایجاد کرده است. درویش باید اختیار تام داشته باشد و پول در اختیارش بگذارند تا با بازیکنانی که قراردادشان تمام شده مذاکره کند که ان شا الله یک تیم قوی‌تر ببندیم، چون سال بعد قطعا ما لیگ قهرمانان آسیا هم هستیم و این کارمان را سخت خواهد کرد.

امیدوارم هر تیمی لیاقت قهرمانی را دارد جام را به دست آورد 

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه رقابت تنگاتنگی سرخپوشان با استقلالی‌ها برای قهرمانی دارند، اظهار کرد: زیبایی فوتبال در رقابت تیم‌ها با یکدیگر است. امیدوارم هر تیمی که بیشترین شایستگی را دارد بتواند قهرمان لیگ شود. درست است تیم استقلال یک امتیاز بیشتر دارد، اما شانس تیم‌ها ۵۰-۵۰ است و هر ۲ تیم ۴ بازی دارند که حکم فینال خواهند داشت. امیدوارم هر تیمی که لیاقت قهرمانی دارد بتواند  جام را به دست آورد.

کلیک کنید خواندنی است:   قهرمانی سیاسرانی در شورای جهانی بوکس موی تای

او درباره اینکه نتیجه بازی پرسپولیس و هوادار را چطور پیش بینی می‌کند، گفت: امیدوارم بتوانیم بازی را ببریم. البته ان شا الله بازیکنان پرسپولیس در این ۲، ۳ روز خوب تمرین کرده باشند و نتیجه بازی به عملکردشان و تلاششان بستگی دارد.

خبرنگار: مریم طایفهSource link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *