در روز دوم و پایانی مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت و انتخابی تیم ملی به میزبانی آکادمی ملی اسکیت آزادی اسکیت‌بازان در ماده‌های ۱۰۰ متر، وان لپ و ۱۰ کیلومتر به رقابت با یکدیگر پرداختند تا نفرات برتر این رویداد مشخص شوند.

در مسابقه امروز و ماده ۱۰ کیلومتر ورزشکاران در ۲۵ دور به رقابت پرداختند در نهایت سیده مهشید‌کیایی بر سکوی نخست جای گرفت و پس از او نهال مقدم‌رحمانی و ساغر حاتمی‌پلاسلو بر سکوی دوم و سوم جای گرفتند.

همچنین در بخش جوانان نیز، زهرا برجیان‌بروجنی، اسماء شریف یلمه و آیناز یداللهی به ترتیب عناوین اول تا سومی را کسب کردند.

در ماده ۱۰۰ متر بزرگسالان نیز، پس از انجام مراحل مقدماتی، یک چهارم نهایی، نیمه‌نهایی و فینال در پایان محیا دست پاک بر جایگاه اولی تکیه زد و پس از او به ترتیب نازنین ادبی و ریحانه فرشاد عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

کلیک کنید خواندنی است:   لیگ ما پیر است/ تشریفات ورود VAR چینی به ایران فراهم شده است

در ماده ۱۰۰ متر جوانان، پس از انجام مراحل مقدماتی، یک چهارم نهایی، نیمه‌نهایی و فینال در پایان ملیسا مجیدی، فاطمه سادات ابراهیمی و ویانا عظیمی به عنوان نفرات اول تا سوم از خط پایان عبور کردند.

در ماده وان لپ بزرگسالان، نگین شیخی، ملیکا منوچهری راد و نازنین ادبی توانستند رده‌های اول تا سوم را کسب کنند.

در ماده وان لپ جوانان نیز یسنا حق نظری با شگفتی سازی به مقام اولی بوسه زد و آتنا وطن خواه پس از او در رده دوم ایستاد و فریده کریمی هم به جایگاه سومی قناعت کرد. 

گفتنی است روز گذشته (پنجشنبه) نیز مسابقات در بخش پسران برگزار و در پایان با معرفی نفرات برتر به اتمام رسیده بود.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *