از صبح امروز (پنجشنبه) مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت و انتخابی تیم ملی به میزبانی آکادمی ملی اسکیت آزادی آغاز شد.

در رقابت‌های صبح امروز پسران در رده سنی جوانان و بزرگسالان، در مواد ۱۰۰ متر و وان لپ در دور مقدماتی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

پس از پایان مرحله مقدماتی، ورزشکاران در مراحل یک هشتم نهایی، یک چهارم نهایی، نیمه‌نهایی و فینال در ماراتنی سخت و دشوار به مصاف هم رفتند تا در پایان چهره نفرات برتر مشخص شود.

بدین ترتیب در ماده ۱۰۰ متر بزرگسالان محمد سروش‌مهر، میلاد صالحی و امیر گورکی به ترتیب در جایگاه‌های اول تا سوم جای گرفتند.

در ماده ۱۰۰ متر رده سنی جوانان، عارف استاد اکبری بر جایگاه اولی تکیه زد و پس از او آروین نجفی و محمدامین صمیمی فر عناوین دوم و سومی را به خود اختصاص دادند.

کلیک کنید خواندنی است:   دستور وزیر ورزش به معاونت قهرمانی در مورد مراسم تدفین مرحوم اسکویی 

در ماده one lap و رده سنی بزرگسالان در رقابتی زیبا و مهیج محمد صالحی، محسن کاظمی و امیر گورکی در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

در رده سنی جوانان نیز، پس از برگزاری مراحل مقدماتی، یک چهارم نهایی و نیمه نهایی محمد امین غزنوی، عطا قادری، امیر مهدی صمدی و یاسین محمدی چهار نفری بودند که جواز حضور در مرحله نهایی را به دست آوردند و در پایان محمدامین غزنوی به عنوان نفر برتر از خط پایان عبور کرد. پس از او عطا قادری و امیر مهدی صمدی جایگاه های دوم و سوم را تصاحب کردند.

در ماده ۱۰ کیلومتر بزرگسالان، پس از برگزاری ۲۵ دور در پایان امیر بهزادی بروجنی با کسب ۳۲ امتیاز به عنوان نفر برتر از خط پایان عبور کرد و پس از او به ترتیب عناوین دوم و سومی به محمد امین حیدری و دانیال صمدی اختصاص یافت.

کلیک کنید خواندنی است:   امید سوری سرمربی تیم ملی تنیس ایران شد

در همین ماده و رده سنی جوانان نیز مهدی حیدری، مهراد هادی پور و آرمان کرمی جایگاه اول تا سوم را به دست آوردند.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *