مجتبی شاکری دبیر کل جمعیت جانبازان در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره نتیجه انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی گفت: احزاب و تشکل‌های سیاسی از نتیجه انتخابات شگفت زده شدند، چرا که برخی از اشخاصی رای آوردند که پیش بینی نمی‌شد و روی آنها حسابی نشده بود و این بیانگر چرخش ذائقه مردم نسبت به امور سیاسی و انتخابات است.

دبیر کل جمعیت جانبازان درباره رییس احتمالی مجلس دوازدهم متذکر شد: با توجه به نتیجه انتخابات به نظر می‌رسد که تصاحب کرسی ریاست مجلس کمی برای آقای قالیباف و حتی رقبایش سخت شده است.

وی ادامه داد: اگر فراکسیون انقلاب اسلامی بتواند قبل از رای‌گیری برای هیات رئیسه دست به کار شود می‌تواند ورق را به نفع قالیباف برگرداند البته به نظر می‌رسد که این فراکسیون تاکنون دو جلسه هم تشکیل داده و جلسه آخر نیز با حضور پنجاه نفر بوده است.

کلیک کنید خواندنی است:   گفت‌وگوی وزرای خارجه ایران و ترکیه درباره تحولات اخیر منطقه

شاکری افزود:اگر جلسات با حضور دویست نفر برگزار شود و نمایندگان با تصمیم وارد صحن شوند همه چیز به نفع قالیباف پیش می‌رود، در غیر این صورت کار برای او سخت خواهد شد.

دبیر کل جمعیت جانبازان افزود: برخی افراد راه‌یافته به مجلس در حوزه تهران در دور دوم انتخابات مجلس چهره‌های مخالف آقای قالیباف هستند و احتمالا نتیجه رای‌گیری برای ریاست مجلس بسیار نزدیک به هم خواهد بود.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *