علیرضا فخاری ظهر جمعه و در حاشیه حضور در میز هدایت ستاد انتخابات فرمانداری تهران ضمن تبریک به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) اظهار کرد: با برگزاری الکترونیک انتخابات، نقطه عطفی در انتخابات رقم خورده است و هر چه قدر این روند تکامل پیدا کند میزان سرعت، دقت و امنیت در برگزاری انتخابات را بیشتر تضمین می‌کند.

استاندار تهران با اشاره به اینکه با برگزاری الکترونیک انتخابات شاهد این هستیم که میزان تأخیر در رأی گیری و معطلی مردم کاهش یافته است، گفت: با این شیوه مردم با آرامش رأی می‌دهند و در نهایت نیز این اتفاق در شمارش آراء تأثیر بسیار خوبی دارد، چرا که در این حالت دیگر صورتجلسه‌های طویل نداریم و با این اقدام تلاش می‌کنیم نتیجه آراء را در اسرع وقت به وزارت کشور اعلام کنیم و توسط مسئولان به سمع و نظر مردم برسد.

کلیک کنید خواندنی است:   تقویت واحد‌های گشت پلیس آگاهی جهت امنیت شهروندان در نوروز

فخاری با بیان اینکه این میزان سرعت در رأی گیری و ان‌شاءالله شمارش آراء و اعلام نتایج را در هیچ دوره‌ای از انتخابات در ادوار گذشته نداشته‌ایم، افزود: این اقدام با پشتیبانی در حوزه ارتباطات و مخابرات، حوزه‌های هماهنگی، پشتیبانی فنی و تأمین تجهیزات و امکانات در وزارت کشور رقم خورده که از همه این عزیزان تشکر می‌کنیم.

وی افزود: مقام معظم رهبری به عنوان اولین نفر پای صندوق رأی حاضر شدند و این تکلیف سیاسی را انجام دادند که به دنبال این حرکت زیبا، مردم هم این احساس را تداوم دادند و حرکت کردند و باید اعلام کنیم که خوشبختانه روند انتخابات به طور مطلوب در حال انجام است.

استاندار تهران با بیان اینکه طبق گزارشات، در لحظه آغاز فرآیند انتخابات در چند نقطه با مشکل فنی روبرو بودیم که در کوتاه‌ترین زمان حل شد، اظهار کرد: هم اکنون تمام شعب فعال هستند و برآورد می‌شود که برای عصر و بعد از ظهر روند رو به تزاید‌ی را برای حضور مردم در صحنه انتخابات شاهد باشیم، لذا تذکرات لازم برای فراهم آوری و تأمین امکانات کامل جهت سهولت در امر رأی دهی مردم به شعب داده شده است.

کلیک کنید خواندنی است:   حکم قصاص فرجام دعوای خیابانی

فخاری با تاکید بر اینکه طبق فرمایش مقام معظم رهبری اهمیت حضور در دور دوم انتخابات از دوره اول کمتر نیست، عنوان کرد: در این دوره، سطح رقابت حتی با یک رأی هم تعیین کننده است، لذا از همه مردم عزیز دعوت می‌شود در اولین فرصت پای صندوق رأی حاضر شوند تا با یاری خداوند در این امتحان سیاسی نیز سربلند بیرون بیاییم.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *